جستجو


عبارت مورد نظر را وارد کرده

و دکمه جستجو را کليک کنيد

درباره سايت


مشخصات سايت

مدير سايت: خادم الحسین

ايميل مدير: sib0437@gmail.com

عنوان سايت: پایگاه اطلاع رسانی مجمع فرهنگي رهپويان علوي سريش آباد

شعار سايت: کربلا قبله دلهاست خدا میداند / دیدنش آرزوی ماست خدا میداند

پایگاه اطلاع رسانی مجمع فرهنگي رهپويان علوي سريش آباد

کربلا قبله دلهاست خدا میداند / دیدنش آرزوی ماست خدا میداند

درباره سايت

با سلام مجمع فرهنگی رهپویان علوی شهرسریش آباد(استان کردستان) از سال 1382فعالیت های فرهنگی ومذهبی خود را در قالب برگزاری مراسمات ولادات وشهادت ائمه اطهار علیهم السلام ، برپایی ایستگاه های صلواتی در سطح شهر ودیگرفعالیتها شروع نمود. بحول و قوه الهی تا امروز توانسته رسالت خود را بنحو احسنت در شهر سریش اباد به انجام برساند.ودر ادامه امیدوار است با عنایت اهل بیت ودعای شما مریدان ائمه اطهار علیهم السلام تا جایی که توان دارد با افتخار در خدمت خادمین اهلبیت خدمتگزاری نماید. انشاءالله که مورد رضای حضرت حق قرار بگیرد.التماس دعا

امکانات سايت


نويسندگان


team_member

خادم الحسین

مدير سايت
team_member

خادم الحسین

نويسنده
team_member

خادم الشهدا

نويسنده

پيوندها و روزانه ها


پيوندها


تبادل لینک هوشمند
برای تبادل لینک  ابتدا ما را با عنوان مجمع فرهنگي رهپويان علوي سريش آباد و آدرس rahpoyan-alavy.LXB.ir لینک نمایید سپس مشخصات لینک خود را در زیر نوشته . در صورت وجود لینک ما در سایت شما لینکتان به طور خودکار در سایت ما قرار میگیرد.

پایگاه اطلاع رسانی مجمع فرهنگي رهپويان علوي سريش آباد

کربلا قبله دلهاست خدا میداند / دیدنش آرزوی ماست خدا میداند


هشدار.... حدود نیمی از ....

 

لفظ « اعتیاد » ، بیش تر تداعی گر اعتیادهای سنتی هم چون اعتیاد به مواد مخدر است؛اما اعتیاد از طریق اینترنت، وجه جدیدی از اعتیادهاست.
گسترش رایانه های شخصی و افزایش اتصال به اینترنت در خانه و محل کار ، منجر به ظهور معضلی به نام « اعتیاد اینترنتی » شده است ؛ به طوری که در پی استفاده روز افزون کاربران از اینترنت و زندگی در فضای مجازی به مدت طولانی، نوعی وابستگی کاذب به آن پیدا کرده که دیگر رهایی از آن ، امری دشوار است .
توجه زیادی که امروزه روان‌شناسان و روان پزشکان دربارة «اعتیاد به اینترنت» دارند ، نشان می‌دهد که این موضوع هم چنان مهم و بحث برانگیز است. اعتیاد به اینترنت( iad )، اصطلاحی بود که برای اولین بار «اورلی» ( 1996 ) آن را به کار برد. « اورزاک »( 1999 ) «اعتیاد به اینترنت» را نوعی اختلال می‌داند که فرد ، صفحه رایانه را جذاب تر از واقعیت زندگی روزمره می‌بیند و به نظر او، هر کس که رایانه دارد­، در معرض اعتیاد است؛اما افراد خجالتی، تنها و بی حوصله ، آسیب‌پذیری بیش‌تری دارند.

بقیه در ادامه مطلب...


ادامه مطلب

آخرين عناوين

با من در تماس باشيد

منتظر نظرات و پيشنهادات شما هستم

تماس با من